kuracja

ERICSON LABORATOIRE

Kuracja rozjaśniająca

SKUTECZNE ZAHAMOWANIE PRZEBARWIEŃ
Proces pigmentacji jest uzależniony od syntezy i dystrybucji melaniny w skórze, mieszkach włosowych i oczach. Pigmentacja jest procesem normalnym, jednak niekiedy może przybierać patologiczne formy, jeśli np. skóra jest narażona na zbyt silne działanie słońca. Ważną rolę odgrywa w pigmentacji wiek – z czasem pojawiają się na skórze, szczególnie twarzy i dłoni, plamy, które są spowodowane dużym stężeniem melaniny w keratynocytach naskórka.

Do niedawna jedyną formą oddziaływania na proces hiperpigmentacji było spowolnienie melanogenezy poprzez hamowanie działania tyrnozynazy oraz rozjaśnienie powierzchni skóry za pomocą różnego rodzaju czynników, takich jak witamina C czy kwasy AHA.
Zabieg Perfection firmy ERICSON LABORATOIRE oparty jest natomiast w głównej mierze na innowacyjnym składniku O.D.A.white, który ma za zadanie modulować informację przenoszoną przez geny, aby utrudnić powstawanie melaniny i skutecznie hamować powstawanie przebarwień.
Zabieg w gabinecie kosmetycznym uzupełnia zastosowanie aparatu do mikrodermabrazji – Abrasive Twister. Urządzenie ma działanie ścierające, ale nie podrażnia skóry. Po jego zastosowaniu skóra staje się wyraźnie jaśniejsza, ma jednolity koloryt, a przebarwienia stopniowo zanikają.
NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI AKTYWNE
O.D.A. white otrzymywany w procesie biofermentacji kwasu oleinowego – modulowanie informacji przonoszonej przez geny, zahamowanie powstawania melaniny.

Lumiskin – spowalnia proces melanogenezy, ograniczając tym samym pigmentację. Kosmetyki z linii Perfection zawierają ponadto synergicznie działające składniki rozjaśniające, takie jak Algowhite – bogaty w polifenole wyciąg z brązowej algi Ascophyllum nodosum, wyciąg z białej morwy oraz kwas glikolowy.

 

CO NAS WYRÓŻNIA ?

Profesjonalna Kadra

profesjonalna kadra

Kierunek Medyczny

kirunek medyczny

Wieloletnie Doświadczenie 

wieloletnie doswiadczenie

Najlepsze produkty

najlepsze produkty

 

Używamy preparatów firm :

Medi-derm
Godziny pracy: Pn-Pt 08-18
inne terminy do uzgodnienia
gabinet-mediderm.pl
gabinet@gabinet-mediderm.pl
Opinie o nas

 

Wszelkie treści, materiały oraz elementy graficzne
zamieszczone na stronie http://gabinet-mediderm.pl chronione są prawem autorskim.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane
lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych
oraz wyłącznie z niniejszą notą o prawach autorskich
oraz ze wskazaniem źródła informacji: http://gabinet-mediderm.pl

Kontakt
Medi-Derm Gabinet Kosmetologii Estetycznej
Paulina Amilianowicz
ul. Szwoleżerów 8
11-100 Lidzbark Warmiński
tel: 790 395 605

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

© 2019 Gabinet-Mediderm. All Rights Reserved. Realizacja LW24.pl